Domov » Protikorupční desatero

Protikorupční desatero

Pouze otevřené a odpovědné rozhodování může vést k efektivnímu hospodaření s obecním majetkem. V době úspor a finančního nedostatku je efektivita hospodaření základním předpokladem pro zdravý rozvoj obce. Zvýšení transparentnosti a snížení korupce nevede jen k lepším hospodářským výsledkům, ale i ke zvýšení důvěry občanů ve správu jejich obce a jejich chuti se na samosprávě více podílet.

Aby voliči věděli, kteří kandidáti myslí své protikorupční úsilí vážně a mají v programu dostatečně kvalitní protikorupční opatření, a na druhé straně, aby si kandidáti mohli být jisti, že jejich program splňuje minimální standardy v oblasti transparentnosti a boje proti korupci, připravilo sdružení Oživení

Protikorupční desatero – minimum pro volby do obecních zastupitelstev 2010

(kliknutím na každé přikázání otevřete příslušná protikorupční opatření)

1. Nepokradeš a pokrásti nenecháš majetku veřejného

Veškeré škody způsobené na majetku obce budou prošetřovány škodní komisí za účelem identifikování odpovědné osoby a vymožení škody zpět do majetku obce.

2. Nebudeš o veřejných záležitostech v tajnosti rozhodovati

Veškeré rozhodování zvolených zástupců bude otevřeno občanům, aby se mohli aktivně podílet na správě věcí veřejných ve své obci a dohlížet na naplňování veřejného zájmu.

3. Hlasu svých kritiků v obecních médiích zazníti dovolíš

Veškerá veřejná média provozovaná anebo placená obcí budou otevřena všem zastupitelům i občanům pro vyjádření jejich názorů.

4. Zájmy veřejné nad statky a zájmy své soukromé vždy ctíti budeš

Zastupitelé budou vždy jednat a rozhodovat ve veřejném zájmu, budou dodržovat etické principy vymezené v přijatém etickém kodexu.

5. O majetku veřejném vždy otevřeně a hospodárně rozhodovati budeš

Nemovitý majetek bude prodáván a pronajímán pomocí otevřených výběrových řízení. Bude zveřejněn přehled nemovitostí vlastněných obcí.

6. Nezatajíš žádných smluv uzavřených jménem obce

Všechny uzavírané smlouvy budou veřejně přístupné na internetu, s vyjmutím pouze zákonem chráněných informací.

7. Obchodní společnosti obce vždy jako statky veřejné chápati budeš

Hospodaření obchodních společnosti ve vlastnictví obce bude otevřené veřejné kontrole a bude podléhat stejným pravidlům jako hospodaření obce.

8. Rozpočet obce srozumitelným učiníš a jeho pravidla ctíti budeš

Srozumitelná a přehledná rozpočtová dokumentace zajistí kvalifikované rozhodování zastupitelů o rozpočtu a umožní veřejnou kontrolu jeho dodržování.

9. Zakázky obce trhu volnému otevřeš a pletich v soutěžích veřejných se vystříháš

Budou zveřejněny všechny informace o plánovaných, vyhlášených, probíhajících i ukončených zakázkách. V zájmu hospodárnosti budou zakázky zadávány na základě otevřené a spravedlivé soutěže.

10. Dotacemi účelně a spravedlivě místním spolkům občanským pomáhati budeš

Budou zveřejňovány všechny informace o dotačních řízeních a přidělených dotacích. Rozdělování dotací bude probíhat podle závazných a jasných pravidel.

Sdružení Oživení, které se dlouhodobě věnuje zvyšování transparentnosti a snižování korupce na komunální úrovni, garantuje kandidátům a občanům, že realizací Protikorupčního desatera dojde v jejich obci k výraznému zvýšení kvality rozhodování i efektivity hospodaření a k významnému omezení rizika korupce.

Proto vyzýváme všechny zájemce z řad kandidátů do zastupitelstev obcí, aby se zde zavázali, že v případě získání mandátu budou v obci prosazovat realizaci Protikorupčního desatera.

Výsledky protikorupčního desatera: zde najdete průběžné výsledky o nově zvolených zastupitelých, kteří se zavázali prosazovat Protikorupční desatero ve své obci.

Pokud petici podepíšete, můžete na svém webu použít ikonu Prosazuji, resp. Prosazujeme Protikorupční desatero – ikonky a informace k nim najdete na této stránce.

"Zavazuji se, že v případě zvolení do zastupitelstva obce budu prosazovat realizaci všech opatření uvedených v Protikorupčním desateru 2010."

Všechna pole jsou povinná, není-li uvedeno jinak.

Poslední signatáři

JménoNázev kandidujícího uskupení:ObecPořadové číslo na kandidátcePřihlašuji se k Desateru
257Zdeněk KadlcODSŠlapanice u Brna1za sebe
256Petr KřovinaZa lepší HamryHamry1za celou kandidátní listinu
255Jakub ŠpetlákTrojlístekČernošice1za sebe
254Jan DoubekSdružení TOP 09 a nezávislých kandidátůVrchlabí1za celou kandidátní listinu
253Jiří PykalSpolečně pro Telč - Piráti a ZeleníTelč1za celou kandidátní listinu
252Martin ExnerOtevřená Nová Ves - sdružení nezávislých kandidátůNová Ves1.za celou kandidátní listinu
251Helena TomíškováSpolečně pro Telč - Piráti a ZeleníTelč12za sebe
250Hynek KrátkýKDU-ČSLPraha 64za sebe
249Jakub JežekStrana zelenýchPraha 111za sebe
248Ing.Peter HarvánekZměna pro OstravuOstravaještě neníza sebe
247Jana BuřičováBubáci z LibenicLibenice1za sebe
246Růžena Versteegovánezávislí - LibeniceLibenicezvolenaza sebe
245RNDr. Tomáš Hubálek, Ph.D.Sdružení občanů ŠestajovicŠestajovice, Praha-východ4za sebe
244RNDr. Alena Machová, MBAODSVestec2za sebe
243Jan BucharNáš domov VestecVestec1za sebe
242Milan BednářKSČMLanškroun1za sebe
241Olga HavlováVěci veřejnéJindřichov ve Slezsku1za sebe
240Miloslav ŠimeknezávislýMohelno1za sebe
239Michaela ValentováSZPraha 13za sebe
238Dalibor WijasRozumný rozvojJesenice1za celou kandidátní listinu
237Vladimíra SvobodováTOP 09Dobruška2za sebe
236Ivo MoravecHOPBČeské Budějovice4za sebe
235Josef OšťádalODSMoravská Třebová1za sebe
234Barbora HavránkováKřesť.demokr.unie-Čs.str.lid. Holubice u Brna12za sebe
233Marie HadravováŽeny pro městoVeselí nad Lužnicí1za celou kandidátní listinu
232Petr LukešHnutí pro Prahu 11Praha 117za sebe
231Luděk SládekStrana zelenýchVelký Luh1za sebe
230Radka SoukupováHnutí pro Prahu 11Praha 111za sebe
229ANNA NEPOVÍMOVÁČSSDLIBĚŠICE 4114611za sebe
228Helena BenýškováŽižkov (nejen) sobě - koalice SZ, KDU-ČSL a nezávislých kandidátůPraha 32za sebe
227Pavla Klátikovánezávislý-Oleško 2010oleško227za sebe
226Mgr. Jiří LudvíkSdružení nestraníkůZnojmo4za sebe
225Karola Haasová MUDr.TOP09Ústí n.l. byla zvolenaza sebe
224Mgr.Martin PixaTOP 09Lhenice1za celou kandidátní listinu
223Jindřich BerounskýČSSDJablonec nad Nisou7za sebe
222Vladislav LászlóKSČMVarnsdorf6za sebe
221Lukáš PletichaČSSDJablonec nad NIsoiu2za sebe
220Mgr.Zdeněk BaborákČSSDLanškroun2za sebe
219Roman KomedaVěci VeřejnéDvůr Králové n/L3za sebe
218Lubomír ZítaPoděbradské FórumPoděbrady4.za sebe
217Pavel MatoušekLešany pro NelahozevesNelahozeves2za sebe
216Dáša Menšíková\\"NESPOKOJENÍ OBČANÉ\\"Újezd u Brna1za sebe
215Pavel PečeňaKDU-ČSLVizovice2za celou kandidátní listinu
214Mgr. Zdeněk MilataKSČMMilovice1za sebe
213Ari LiebermanSpolečně pro Prahu 7 s podporou StarostůPraha 71za celou kandidátní listinu
212Karel HüblVěciveřejnéHranice1za sebe
211Rudolf TyllTOP 09Písek8za sebe
210Jiří ChobotskýODSTišice1za celou kandidátní listinu
209Michal BatrinČeská strana NezávisláJirkovjednaza sebe
208Kořenková MichaelaTOP 09Šestajovice, Praha-Východ11za sebe
207Ivo KropáčekPRO ŘÍDEČŘídeč1za celou kandidátní listinu
206Milan PavlíkČSSDMěstec Králové1za sebe
205Radovan PolanskýTOP 09Písek4za sebe
204Petra UrbanováDvořákova NelahozevesNelahozeves1za sebe
203Hana Gáborová, DiSSdružení nezávislých kandidátůHrabětice,okres Znojmo1za celou kandidátní listinu
202Ing. Jan JiříkZměna pro DašiceDašice3za sebe
201Štěpánek LadislavZměna pro DašiceDašice7za sebe
200Jiří Prouza, Ing.Květnice IIKvětnice1za celou kandidátní listinu
199Tomáš HordějčukKvětnice IIKvětnice3za celou kandidátní listinu
198Helena VáňováStrana zelených a Česká pirátská stranaOstrava - Poruba4za sebe
197Miloslav BlahoušVěci veřejné Sušice1za celou kandidátní listinu
196Tatjana DohnalováSNK VOLBA 2010Praha-Ďáblice1.za celou kandidátní listinu
195Karel PetroSdružení nezávislých kandidátů s podporou Strany zelenýchPísek11za sebe
194Mgr.Miroslav RovenskýKDU-ČSLMnichovice1za celou kandidátní listinu
193Gabriela GrillováSNK EDPísek3za sebe
192Petr PavkaINICIATIVA MLADÝCHVnorovy2za sebe
191Tereza VandrovcováStrana zelenýchPraha 42za sebe
190Jaroslav NěmecČeská pirátská stranaOstrava1za celou kandidátní listinu
189Karel KarikaStrana ZelenýchÚstí nad Labem7za sebe
188Darina KovačíkováODSFulnek2za celou kandidátní listinu
187Josef HrdinaODSRožmitál pod Třemš.1za sebe
186Radek PulkrábekPATRIOT-SNKLitomyšl1za sebe
185Pavel TrhalSlovo Občana ZábřehaZábřeh3za sebe
184Leoš BláhaLipnický KopecLipnice nad Sázavou1za sebe
183Martina BurešováZměna pro LiberecLiberec38za sebe
182Radek VondraTOP09Praha 141za sebe
181Petr NymsaTOP 09Trutnov10za sebe
180Ing.Libor KonopáčVěci veřejnéMariánské Lázně1za sebe
179Mgr. Martin Hrubčík, MBAPolitika Tradičních HodnotČelákovice1za celou kandidátní listinu
178Vladimír KarlíkPatriot-sdružení nezávislých kandidátůLitomyšl4za sebe
177Ivana KašparováASANACEKostelec n.Č.l.3za sebe
176Petra TrambováTOP09Písek3za sebe
175Iva JežkováTOP 09Trutnov3za sebe
174Karel HlavacTOP 09 TrutnovTrutnov2za sebe
173Štěpánka BergerováStrana zelenýchKarlovy Vary1za celou kandidátní listinu
172Dominik JandlStrana zelenýchKarlovy Vary2za sebe
171Jaroslav LeipnerODSPísek18za sebe
170Pavel ČESALVěci veřejnéRudolfov1za sebe
169Petr MarešODSPísek8za sebe
168Ivana VaškůTop 09 a nezávislíLoděnice7.za sebe
167Tomáš MurňákStrana zelených a občané Prahy 13Praha 137za sebe
166Jakub ValihrachStrana zelenýchOstrava3.za sebe
165Tomáš MurňákČeská pirátská stranaPraha2za sebe
164Karel KolínskýKSČMPraha17za sebe
163Marcela PrůšováODSPísek21za sebe
162Jiří KolářSPOZ Písek18za sebe
161Vladimír KapalVěci veřejnéBrandýs nad Labem - Stará Boleslav5za sebe
160Jiří VeselýSNK Občanské sdružení VykáňVykáň2za celou kandidátní listinu
159Štěpán KačenaStrana zelenýchPraha 44za sebe
158Karel CoufalODSPísek 19za sebe
157Michal VaněkODSPísek16za sebe
156Radka JandováODSPísek 27za sebe
155Václav ŠpačekSvobodníČelákovice2za sebe
154Kulič ZdenekODSPísek4za sebe
153Helena KrejčováODSPísek9za sebe
152Miroslav SládekODSPísek1za sebe
151Lukáš ŠtrinclJINAK!Tábor14za sebe
150Jan ValaVěci veřejnéHodonín2za sebe
149Tomáš ŠtayrŠance pro rozvoj ( Strana zelených a nezávislí)Hořice v Podkdkonoší10za sebe
148Mgr. Tomáš PoskočilStrana svobodných občanůPísek1.za celou kandidátní listinu
147Eva MarešováODS PísekPísek3za sebe
146MUDr. Eva MálkováSdružení nezávislých kandidátů Veltrusy 2010Veltrusy1za celou kandidátní listinu
145sdružení nezávislých kandidátů VELTRUSY 2010Veltrusy 2010Veltrusy1-11za celou kandidátní listinu
144Miloš SvobodaTOP 09 a nezávislíLoděnice144za celou kandidátní listinu
143Martin KrupaSdružení pro MikolajiceMikolajice1za celou kandidátní listinu
142Miroslava HoreckáJINAK!Tábor3.za sebe
141Jakub SmrckaJINAK!Tabor5za sebe
140Michaela PetrováJINAK!Tábor5za celou kandidátní listinu
139Lukáš TůmaMladí pro perspektivní RožmitálskoRožmitál pod Třemšínem1za celou kandidátní listinu
138Mgr.Filip KořínekVĚCI ČERNOŠICKÉ sdružení nezávislých kandidátůČernošice1za celou kandidátní listinu
137Lucie WiererováJinak!Tábor8za sebe
136Tomáš MrázJinak!Tábor9za sebe
135Jana PařízkováVěci veřejné Praha 11za celou kandidátní listinu
134Hana GabrielováSOS & ZeleníČ.Budějovice9za sebe
133Petra WieckováStrana zelených a Česká pirátská stranaOstrava-Poruba8za sebe
132Karel NeprašStrana zelenýchÚstí nad Labem1za celou kandidátní listinu
131Pavlína DohnalováSZ + ČPSOstrava7za sebe
130Alena ValešováKSČMVsetín2za sebe
129Radim GálSZ + ČPSOstrava - Poruba2za sebe
128Petr KačenaStrana zelených (vítěz voleb)Praha 48za sebe
127Jakub ValihrachStrana zelenýchOstrava-Jih1.za sebe
126Ing. Bc. Jan Hrnčíř, MBATOP 09Blansko4za sebe
125ing. Otakar JeřichaNEZÁVISLÍ - ZMĚNADublovice1za sebe
124Ladislav VrchovskýStrana zelenýchMoravská Ostrava1za sebe
123Mgr. Vítězslav Praks, PhD.SPO Strana Práv Občanů ZemanovciPrůhonice1za celou kandidátní listinu
122Jiří PolStrana zelenýchOstrava - Jih2za sebe
121Miroslav VykaStrana zelenýchOSTRAVA1za sebe
120Kateřina VernerováStrana zelenýchOstrava - Vítkovice2za sebe
119Mgr. Adam NovákStrana zelenýchPraha 103za sebe
118MUDr. Vladimír ŘíhaŽižkov nejen sobě - koalice SZ, KDU-ČSL a nezávislých kandidátůPraha 31.za sebe
117Tatiana KonrádováStrana zelenýchPraha 59za sebe
116Kateřina CERINOVÁKSČMVotice3za sebe
115Ondřej RutŽižkov (nejen) sobě - koalice Strany zelených, KDU-ČSL a nezávislých kandidátůPraha 31za sebe
114Petr HrdinaStrana zelenýchPraha 62za sebe
113Matěj StropnickýŽižkov (nejen) sobě - koalice Strany zelených, KDU-ČSL a nezávislých kandidátůPraha 31za sebe
112ZBYŠEK KUPSKÝKSČMVOTICE1za sebe
111Ing. Stanislav MatoušekŽižkov (nejen) sobe - Strana ZelenýchPraha 34za sebe
110VÍTĚZSLAV KRABIČKAZměna,sdružení SZ a nezávislých kandidátůHodonín2za sebe
109Petr VilgusStrana zelenýchPraha 81za celou kandidátní listinu
108Daniel SolisZelená Praha RezidentiPraha 11za celou kandidátní listinu
107Karel HelmanStrana zelenýchPraha 42za sebe
106Adam WeissStrana zeleýchPraha 622za sebe
105Miroslav JáraTOP09Nymburk17za sebe
104Markéta ReedováVěci veřejnéPraha1za celou kandidátní listinu
103DaliborZeleníPraha 1321za sebe
102Jana BuckováStrana zelenýchPraha 615za sebe
101Roman KrchVěci veřejnéLhotka nad Labem1za sebe
100Zuzana HlucháňováŽižkov (nejen) sobě - koalice SZ, KDU-ČSL a nezávislých kandidátůPraha 39za sebe
99Tomáš PrůšaStrana zelenýchPraha 83za sebe
98Michaela TrněnáČisté Šlapanice - sdružení nezávislých kandidátůŠlapanice u Brna1za celou kandidátní listinu
97Karel HöferStrana zelenýchPraha 620.za sebe
96Ing Jiří Kratochvíl
95Jan KorytářZměna pro LiberecLiberec1.za sebe
94Jan MartinecStrana zelenychPraha 54za sebe
93Zdeněk HolečekStrana zelenýchPraha 42za sebe
92Michal KučeraTOP 09Louny1.za sebe
91Ondřej MirovskýStrana zelených s podporou SNK Evropských demokratů Praha 71-27za celou kandidátní listinu
90Miloš MrkvičkaSZPraha 101za sebe
89Pavel JandaTOP 09Louny2.za sebe
88Michal RybářTOP 09Louny3.za sebe
87Vojtěch VágnerTOP 09Louny5.za sebe
86Olga ZubováKutnohorští patriotiKutná Hora2za sebe
85Jana BenešováStrana zelenýchPraha14za sebe
84Jana HorkáStrana Zelených Praha 139za sebe
83David PalánStrana zelenýchPraha 68za sebe
82Ondřej NovákStrana ZelenýchPraha 78za sebe
81Ladislav HrabalStrana zelených Praha / VII. vol.obvod3za sebe
80Ing. Milan MoravecStrana svobodných občanůČelákovice1za celou kandidátní listinu
79Ing. Eva TylováSZ, Změna pro Prahu 12Praha, Praha 12HMP 5, P-12 2za sebe
78Lucie MackůSZPraha 618za sebe
77Martin SkalskýStrana zelenýchPraha 63za sebe
76Simona RendlováStrana ZelenýchPraha 108za sebe
75Karel MalýSZPraha 44za sebe
74Jana TitlbachováStrana zelenýchPraha 14za celou kandidátní listinu
73Tomáš NosekStrana ZelenýchPraha 725za sebe
72Zuzana DrhováStrana zelenýchPraha 131za sebe
71Michal PragerStrana zelenýchPraha 143za sebe
70Ondřej HorkýŽižkov (nejen) sobě - koalice SZ, KDU-ČSL a nezávislých kandidátůPraha 34za sebe
69Eva VavrouškováSZPraha 27za sebe
68Gozel ChallyjevaStrana zelenýchPraha 11za celou kandidátní listinu
67Jan WünschStrana zelených s podporou SNK EDPraha 77za sebe
66Plesníková MarcelaSZPraha 132za sebe
65Eliška Vejchodskábez politické příslušnosti za Stranu zelenýchPraha 81za sebe
64Filip PospíšilStrana zelenýchPraha 12za sebe
63Jan HruškaStrana ZelenýchPraha 23za sebe
62Kamila ŠeborováŽižkov (nejen) sobě - koalice SZ, KDU-ČSL a nezávislých kandidátůPraha 37za sebe
61Eva HorováStrana Zelených - SNK EDPraha 4 Hodkovičky9za sebe
60Petr HnykStrana zelenýchPraha 510za sebe
59Bc. František NejedlýStrana zelených a občané Prahy 13Praha 133za sebe
58Karel JechStrana zelenýchPraha3/7za sebe
57Martin PřikrylKandidáti za stranu SuverenitaHajany u Brna2za sebe
56Klára MatuchováStrana zelených a Evropští demokratéPraha 1314za sebe
55Josef ŠmídaŽižkov (nejen) sobě, koalice SZ, KDU-ČSL a nezávislých kandidátůPraha 33., I. volební obvodza sebe
54Petra KolínskáStrana zelených a Evropští demokratéPraha 6lídrza celou kandidátní listinu
53Pavel KrálStrana svobodných občanůPísek5za sebe
52Bc. Ondřej PrášilSNK Občanské sdružení VykáňVykáň2za sebe
51Andrea VolaříkováKoalice stran Věci veřejné a Volba pro městoPraha - Zbraslav1za sebe
50Vladimír HomolaODSPísek5za sebe
49Michal HorákStrana svobodných občanůPísek3za sebe
48Roman KrajčiMůj LanškrounLanškroun1za celou kandidátní listinu
47Milan JarošČSSDHradec Králové10za sebe
46Zdeněk VejpustekKSČMVsetín1.za sebe
45Jaroslav ŠpačekBEZP. - ODSČelákovice10za sebe
44Miloslav UhlířSNK NAŠE ČelákoviceČelákovice1za celou kandidátní listinu
43Zdeněk VejpustekKSČMVsetín1za sebe
42Petr VerostaKSČMVsetín6za sebe
41Ing. Otomar GottsteinODSPísek2za sebe
40Adam ZárubaZměna pro HradecHradec Králové1za celou kandidátní listinu
39Jiří VEVERKA,MSc.SNK Chvalovice pro životChvalovice2za celou kandidátní listinu
38Dr. Tomáš FingerSdružení za rozvoj Řep,SPOZ,SuverenitaPraha 17 Řepy2za sebe
37Ondřej VeselýČSSDPísek1za celou kandidátní listinu
36RSDr. Josef KovaříkKSČMPísek10za sebe
35Vratislav ProuzaSPOZPísek9za sebe
34Karel DuchekKDU-ČSLPraha 103za sebe
33Jiří MotičákVěci Veřejné Cheb2za sebe
32Ing. Jaroslav MíčTOP 09Vrchlabí3za sebe
31Ing.Bc. Roman ŠirokýTOP 09Hradec Králové6za sebe
30Kamil HoudekTOP09Vrchlabí2za sebe
29Matura miloslavčssdHorní Počernice7za sebe
28Vladimír LesákČSSDHradec Králové3za sebe
27Michal DufekTOP 09Trutnov1.za sebe
26Jan RabenseifnerSdružení TOP 09 a nezávislých kandidátůOpočno2za celou kandidátní listinu
25Pavel DlouhýVěci VeřejnéPraha 132za sebe
24Michal HronešVodňany pro změnuVodňany10za sebe
23Kamil Regentvěci veřejnéPraha 131za sebe
22Miroslav KřížČSSDDvůr Králové nad Labem3za sebe
21Luboš PitínSdružení mostečané MostuMost4za sebe
20Jan ČižinskýKDU-ČSLPraha 71za celou kandidátní listinu
19ing. Zdeněk FaltysTOP 09Most6za sebe
18Silvie ŘezníčkováBez politické přislušnosti za ČSSDOrlické Záhoří2za sebe
17Pazderník RadekBez politické přislušnosti za ČSSDOrlické Záhoří1za celou kandidátní listinu
16Skopíková HelenaMístní organizaceČeská Skalice1za sebe
15Marián HošekKDU-ČSLPraha 1za sebe
14Monika LinkováVěci veřejnéRybitví2za sebe
13Anna SpěváčkováZměna pro NeratoviceNeratovice2.za sebe
12Jan JirkaStrana zelenýchPraha 65za sebe
11Milan VáchaOBEC PRO ZMĚNUPsáry - Dolní Jirčany1za cecelou kandidátní listinu
10Alena JanákováZměna pro DašiceDašice1za sebe
9Libuše Rousová, Mgr.SNK EDRožnov pod Radhoštěm2.za cecelou kandidátní listinu
8Pavel DobešVěci veřejnéPraha 31za sebe
7Petr PetříkSNK NAŠE ČelákoviceČelákovice2za sebe
6Iva KotvováStrana zelenýchPraha 41., volební obv. II.pouze sebe
5Petr ŠtěpánekStrana zelených (SZ)Praha 41.celou kandidátní listinu
4Pavel FišeraSdružení nezávislých kandidátů NAŠE ČelákoviceČelákovice8pouze sebe
3MUDr.Jiří ZajícZměna pro HradecHradec Králové13pouze sebe
2Tomáš KopeckýZměna pro HradecHradec Králové4pouze sebe
1Miroslav Leypold IgloSNK NAŠE ČelákoviceČelákovice4pouze sebe